Biće sve uredu.

                                           Biće sve uredu. 

Pozdrav, dragi čitaoče.
Drago mi je što još jednom mogu da podelim s tobom jednu dobru misao.


U toku samo jednog dana imamo toliko mogućnosti, koje možemo da uradimo.
Na prvom mestu – hvala tebi koji čitaš ovo što mogu još jednom da podelim svoju misao.
Takođe, voleo bih da pročitam i tvoje mišljenje na ovu temu, ili bilo koju koja te inspiriše.


Pokušavamo da onaj deo dana koji je samo naš, nakon što smo odradili svoje obaveze,
iskoristimo kako bismo nešto novo naučili, zapisali, savladali ili ostvarili – sebe.


Ali šta ako jednostavno nam taj dan, ili par dana, pa čak i mesec dana, ništa ne ide kako smo planirali?


Ništa, nema veze. I šta onda?
Neće biti kraj sveta.
Biće sve u redu.


Ta misao je vrlo važna.
I da – postoji i sutra.
Da postoji i sutra.
___________________________________________________________________________________
*Josif – Ostvari sebe na bolje *

Коментари

Популарни постови са овог блога

GOST U DRUGOM GRADU

Nisam uspeo

Slušanje — dar koji sve menja